8 ја следат оваа компанија


- 30%

Versace jeans Машка торба (200/E1YTBB36 70893)

7440 ден.

5208 ден.

Шифра:

200/E1YTBB36 70893
 • Skopje City Tower, Ljubljanska 6, Skopje

  Одведи ме таму

  071759027

  maisonskopje@gmail.com

Опис

Versace jeans Машка торба (200/E1YTBB36 70893)

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 071 759 027
 • Види ја продавницата на "Maison" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Maison No1 е концепт на мулти бренд продавница каде се среќаваат три добро познати модни брендови Miss sixty, Versace jeans и Cavalli class.Застапени се најразлични модели на облека, обувки и модни аксесоари. Секој производ доаѓа во оригинално пакување на чија декларација стои код и шифра според која може да се провери потеклото и автентичноста на оригиналниот продукт. Модерни и урбани модели со достапни цени и за сечиј вкус.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.