9 ја следат оваа компанија


Versace jeans Торба во боја и големина по избор (200/E1VTBBW1 71107)

15910 ден.

11137 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

200/E1VTBBW1 71107

Опис

Versace jeans Торба во боја и големина по избор (200/E1VTBBW1 71107)

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • За нарачки под 3000 денари се доплаќа 140 денари
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 071 759 027
 • Види ја продавницата на "Maison" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Maison"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Maison No1 е концепт на мулти бренд продавница каде се среќаваат три добро познати модни брендови Miss sixty, Versace jeans и Cavalli class.Застапени се најразлични модели на облека, обувки и модни аксесоари. Секој производ доаѓа во оригинално пакување на чија декларација стои код и шифра според која може да се провери потеклото и автентичноста на оригиналниот продукт. Модерни и урбани модели со достапни цени и за сечиј вкус.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.