39 ја следат оваа компанија


Друштвена игра – Весела рипка

1500 ден.

1229 ден.

Преостанато време

Шифра:

200000000659
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Друштвена игра за 2-4 играчи постари од 4 години
 • Притворени сте во мочуриште со веселата рипка
 • Скокајте од една карпа на друга, за да ја избегнете и да не ве допре
 • Кој ќе биде најбрз?
 • Друштвена игра за деца која ги комбинира физичката активност и учењето бои и форми.
 • Потребни се 2 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Димензии на пакетот: 27 x 12 x 27 cm

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.