55% попуст на депилација за мажи стомак, гради, пазуви или веѓи со топол восок за една употреба од Весна Висаж во вредност од 1100 ден. по цена од 490 ден.

Вредност

1100 ден.

Попуст

55%

Заштеда

610 ден.

Добивате

Депилација за мажи стомак гради+пазуви+веги со топол восок за една употреба

Услови

  • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 30.04.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација! 
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.