Специјална понуда за денот на вљубените! 29% попуст на изнајмување возило Skoda Rapid од Весна Висаж во вредност од 2800 ден. по цена од 1999 ден.

Вредност

2800 ден.

Попуст

29%

Заштеда

801 ден.

 • Лептокарија, над Комерцијална Банка Влез 1, Кат 2, Стан 19

  Одведи ме таму

  070 498 751

Добивате

Изнајмување возило Skoda Rapid

*Цената за изнајмување се однесува по ден

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се на 070 498 751 за да се информирате за достапноста на возилото и за термин
 • Понудата важи за изнајмување на возило во Македонија

Опис

Патувајте убаво и сигурно со нови возила!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.