Тандем уживање! 51% попуст на тандем релакс масажа на цело тело во салон за убавина Весна Висаж во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Тандем уживање! 51% попуст на тандем релакс масажа на цело тело во салон за убавина Весна Висаж во вредност од 1200 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

610 ден.

Купени : 20

 • ул. Владимир Полежановски бр. 24

 • 070 498 751

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 13:00 - 21:00 Саб-Нед: 13:00 - 21:00

Добивате

Тандем релакс масажа на цело тело (времетраење: 30 минути)


Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.08.2018 до 28.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета за мажи и жени

Опис

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина Весна Висаж.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ