Ослободете се од болките во грбот! 47% попуст на медицинска масажа со професионални методи и дипломиран физиотерапевт во салон за убавина Весна Висаж во вредност од 600 ден. по цена од 320 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Ослободете се од болките во грбот! 47% попуст на медицинска масажа со професионални методи и дипломиран физиотерапевт во салон за убавина Весна Висаж во вредност од 600 ден. по цена од 320 ден.

Цена

320 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

600 ден.

Попуст

47%

Заштеда

280 ден.

Купени : 9

 • ул. Владимир Полежановски бр. 24

 • 070 498 751

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 13:00 - 21:00 Саб-Нед: 13:00 - 21:00

Добивате

Медицинска масажа (времетраење: 30 минути)

* Масажата се изведува според од професионални методи од страна на дипломиран физиотерапевт


Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.10.2017 до 30.11.2017
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Понудата е наменета само за жени

Опис

Дозволете вашата убавина да блесне!
Извонредно искуство на нега на вашата убавина во друштво на професионалите лица од салон за убавина "Весна Висаж".

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ