50% попуст на вежби и масажа за пост мозочен удар со ултра звук од Алексејов Физикална во вредност од 800 ден. по цена од 400 ден.

РАСПРОДАДЕНО

50% попуст на вежби и масажа за пост мозочен удар со ултра звук од Алексејов Физикална во вредност од 800 ден. по цена од 400 ден.

Цена

400 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

400 ден.

 • Ул. Пандил Шишков бр. 2-1/11 Скопје

 • 077 695 106

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00h - 20:00h

Добивате

Вежби и масажа за пост мозочен удар со ултра звук

 • Времетраење на третманот: 55 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 30.11.2018 до 20.01.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!

Опис

Третман со ултра звук се применува кај луѓе кои имаат претрпено мозочен удар. Исто така, се применува при појава на дискус, за фрактура на колено како пост третман како и за телесни повреди.

Други услуги кои ги нуди Алексејов Физикална:

 • Термо масажа
 • Кинезитерпија
 • Шиацу масажа (столица + стапала)
 • Вулкански камења
 • Рачна масажа
 • Ултра звук
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ