50% попуст на вежби и масажа за пост мозочен удар со ултра звук од Алексејов Физикална во вредност од 800 ден. по цена од 400 ден.

Цена

400 ден.

Вредност

800 ден.

Попуст

50%

Заштеда

400 ден.

Добивате

Вежби и масажа за пост мозочен удар со ултра звук

 • времетраење на третманот: 55 мин.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 20.06.2019 до 31.07.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!

Опис

Третман со ултра звук се применува кај луѓе кои имаат претрпено мозочен удар. Исто така, се применува при појава на дискус, за фрактура на колено како пост третман како и за телесни повреди.

Други услуги кои ги нуди Алексејов Физикална:

 • Термо масажа
 • Кинезитерпија
 • Шиацу масажа (столица + стапала)
 • Вулкански камења
 • Рачна масажа
 • Ултра звук
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.