Оживејте ги спомените! 54% попуст на 1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD во City Plus Photo во вредност од 250 ден. по цена од 115 ден.

Вредност

250 ден.

Попуст

54%

Заштеда

135 ден.

Преостанато време

Купени: 2

 • Јани Лукровски бр.6 лок.21

  Одведи ме таму

  075 297 079

  cityplusfoto@hotmail.com

Добивате

1 час преснимување од VHS, VHS-C и мини DV касети на CD

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.10.2019 до 31.12.2019
 •  Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Лимит: можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе часови преснимување

Опис

Искористете ја оваа можност да ги оживеете спомените во соодветната технологија! 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.