37% попуст на бамбусов детски сет за јадење со дизајн по избор од Via Home во вредност од 990 ден. по цена од 625 ден.

РАСПРОДАДЕНО

37% попуст на бамбусов детски сет за јадење со дизајн по избор од Via Home во вредност од 990 ден. по цена од 625 ден.

Цена

625 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

990 ден.

Попуст

37%

Заштеда

365 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • Ул. Кеј 13 Ноември ГТЦ Златарска Улица

 • 070 331 951

 • viahomestore@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00

Добивате

Бамбусов детски сет за јадење со дизајн по избор


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.04.2018 до 31.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува директно до компанијата Via Home
 • Производите се подигнуваат на принципот прв дојден, прв услужен!

Опис

Еколошки сет за вашето дете!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ