36% попуст на чаша со дизајн по избор од Via Home во вредност од 250 ден. по цена од 159 ден.

РАСПРОДАДЕНО

36% попуст на чаша со дизајн по избор од Via Home во вредност од 250 ден. по цена од 159 ден.

Цена

159 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

250 ден.

Попуст

36%

Заштеда

91 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 2

 • Ул. Кеј 13 Ноември ГТЦ Златарска Улица

 • 070 331 951

 • viahomestore@gmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 20:00

Добивате

Чаша со дизајн по избор


Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.04.2018 до 31.05.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува директно до компанијата Via Home
 • Пред подигнување на производт потребна е најава минмум еден ден однапред
 • Производите се подигнуваат на принципот прв дојден, прв услужен!

Опис

Персонализиран подарок за вашите најблиски!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ