Дестинација Македонија! 29% попуст на ноќевање со појадок за две лица во апартман во Виа Игнација, Вевчани во вредност од 1400 ден. по цена од 999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Дестинација Македонија! 29% попуст на ноќевање со појадок за две лица во апартман во Виа Игнација, Вевчани во вредност од 1400 ден. по цена од 999 ден.

img

Цена

999 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,400 ден.

Попуст

29%

Заштеда

401 ден.

Купени : 3

 • Вевчани, Македонија

 • 071 305 416

 • viaignatia@yahoo.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 10:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање со појадок за две лица во апартман Виа Игнација, Вевчани


Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.09.2017 до 30.11.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон или e-mail!
 • Откако ќе ги купите купоните, потребно е да ги испратите купоните на e-mail во Виа Игнација за да ја потврдите резервацијата

Опис

Како дел од реномираната градежна компанија „ВИА“, во атарот на историското Вевчани, веќе 25 години, егзистира ресторанот „ВИА ИГНАЦИЈА“, кој прерасна во синоним за одличен вкус и високи угостителски стандарди, кои во спој со традиционалното вевчанско гостопримство и автентичниот природен амбиент, создадаваат место кое пленува од првиот миг. Далеку од градската врева на само неколку километри од охридското крајбрежје, во атарот на историското Вевчани, врвните професионални кувари за вас ја приготуваат највкусната храна, чиј почеток и крај се оригиналните рецепти и гурманската кујна.  

Како резултат на долгогодишното искуство и посветеноста на персоналот, „ВИА“ стана синоним за голем број уникатни специјалитети кои се совршен спој на традиционалната македонска и интернационална храна.

Распослан во подножјето на планината Јаблабница, Ресторанот пленува со сопствената архитектонска посебност, која е надополнета со природните убавини кои го опкружуваат. Вевчанските извори, големиот број историски локалитети, цркви и манастири, како и бујната шума се вистинска причина да посветите дел од вашето време за забава и дружење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ