39 ја следат оваа компанија


VIBROACTION Појас за обликување на целото тело

1289 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • VIBROACTION е револуционерен појас за обликување на целото тело
 • Таргетирајте различни делови од телото – стомачни мускули, рамена, бутови, задник, листови и раце
 • Помага при согорувањето масни наслаги и го зајакнува мускулното ткиво без вежбање
 • Ја подобрува циркулацијата на крвта и ви ги масира нозете и стапалата
 • Ја намалува напнатоста во мускулите и го масира вашето тело со 5 различни брзини
 • Eдноставен, брз и ефикасен ремен за вежбање
 • Едноставен за употреба
 • Упатство за употреба
 • Прирачник за исхрана

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.