Вистинско релаксирање! 55% попуст на ароматерапи релакс масажа на цело тело во времетраење од 1 час од козметичко студио Виенска Убавина во вредност од 1000 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

55%

Заштеда

550 ден.

Преостанато време

Купени: 24

Добивате

Ароматерапи релакс масажа на цело тело во времетраење од 1 час

*Козметичко студио Виенска Убавина започна со работа, закажете го својот термин на тел: 070 900 419

Услови

  • Купонот може да се искористи од 07.03.2020 до 31.12.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 
  • Третманите се наменети само за жени
  • Козметичко студио Виенска Убавина започна со работа, закажете го својот термин на тел: 070 900 419
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Масажа со етерични масла која ќе ве релаксира и опушти. 

За компанијата

Козметичкото Студио Виенска Убавина е место каде можете да се релаксирате и разубавите уживајќи во опуштена атмосфера.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.