До 51% попуст на масажа на грб + парафинско пакување на рацете, масажа на нозе + парафинско пакување на нозете или aроматерапи релакс масажа на цело телo од козметичко студио Виенска Убавина

Цена од

590 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

51%

Заштеда

610 ден.

Купени: 14

Добивате

Опции на понудата:

Aроматерапи релакс масажа на цело телo 1,200 ден. 590 ден.
Масажа на грб и раце со парафинско пакување на рацете 550 ден. 350 ден.
Масажа на нозе и стапала со парафинско пакување на нозете 550 ден. 350 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 08.11.2022 до 30.06.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација 
  • Третманите се наменети само за жени
  • Времетраење на една масажа (грб и раце или нозе и стапала) е 20 мин, времетраење на парафин е 10 мин.
  • Ароматерапи релакс масажата на цело тело е во времетраење од 1 час
  • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

За компанијата

Козметичкото Студио Виенска Убавина е место каде можете да се релаксирате и разубавите уживајќи во опуштена атмосфера.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.