Викенд за релаксација во Маврово! До 46% викенд тура по избор со две ноќевања со појадок + превоз + организирани активности во Вила Лазаревски - село Леуново

Цена од

2999 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4960 ден.

Попуст

40%

Заштеда

1961 ден.

Добивате

Опции на понудата:

Викенд за 1 лице 4,960 ден. (80 еур)
2,999 ден. (48 еур)
Викенд за група од 4 лица 19,840 ден. (320 еур)
10,796 ден. (174 еур)

Викенд во Маврово  

 • Две ноќевања со појадок во Вила Лазаревски - с.Леуново
 • Превоз: Скопје-Леуново-Скопје
 • Екскурзија: Леуново, Маврово, Трница (качамак со к.млеко), Јован Бигорски и посета на Дуфски водопади
 • Посета на Бања Косоврасти со вклучено капење во топла вода (сулфурна) на отворен базен 
 • Саботно ноќно дружење со вечера (компир и локален колбас на жар и греено вино)

*Доколку временските услови се неповолни за некоја активност тогаш истата се заменува со друга активност.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.11.2019 до 15.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни места на телефон 072 527 000
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Доколку временските услови се неповолни за некоја активност тогаш истата се заменува со друга активност.

Опис

Програма на аранжманот:

 • Поаѓање петок попладне во 19 часот.
 • Апартманско сместување со доручек во Вила Лазаревски с.Леуново
 • Екскурзија во сл. Леуново, ски терени во Маврово, Трница (качамак со к.млеко), Јован Бигорски и посета на Дуфски водопади
 • Посета на Бања Косоврасти со вклучено капење во топла вода (сулфурна) на отворен базен 
 • Саботно ноќно дружење со вечера (компир и локален компир на жар и греено вино)
 • Враќање во недела, поаѓање кон Скопје во 13 часот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.