33% попуст на билет за претставата Викенд на мртовци (17.10.2019) од Театар комедија во вредност од 300 ден. по цена од 200 ден.

Цена

200 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

33%

Заштеда

100 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 30 | Остануваат: 0

 • бул. Св.Климент Охридски б.б.

  Одведи ме таму

  02 311 9990

  contact@teatarkomedija.mk

Добивате

Еден билет за претставата Викенд на мртовци (17.10.2019) со почеток во 20:00 часот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.10.2019 до 17.10.2019
 • Купонот важи за претставата Викенд на мртовци 17.10.2019 со почеток во 20:00ч.
 • Задолжително е да носите испечатен купон
 • Купоните се заменуваат со карти на билетарата на Театар комедија на самиот ден на претставата најдоцна до 19:30 ч.
 • Доколку не го искористите купонот истиот пропаѓа и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купонот не може да се замени за карта од друга претстава!

Опис

Улоги:

 • ТАСЕ : Роберт Ристов
 • АТИНА : Магдалена Ризова
 • ТАЦА : Жаклина Стевковска
 •  МИЦА : Миа Кантарџиева
 •  ЦАНДЕ : Столе Мицов
 •  КИРЦА : Едмонд Сотир
 •  АЧКО : Жарко Димоски
 •  ЛАДЕ : Александар Вељановски
 •  ГЕНЕРАЛЕН ДИРЕКТОР : Сашо Ристовски
 •  НЕГОВА СЕКРЕТАРКА : Мирјана Ристов
 •  МЕДИЦИНСКА СЕСТРА : Кристина Ласовска
 •  КЛИМЕ : Дритон Вејсели
 •  ЕРНА : Кристина Ласовска
 •  ЕЛЗА : Миа Кантарџиева
 •  ЉУПЧО : Александар Вељановски

Автор и режија на претставата

 • Автор : Миле Попоски
 • Режисер: Ѓорѓи Ризески
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.