33% попуст на билет за претставата Викенд на мртовци (27.09.2019) од Театар комедија во вредност од 300 ден. по цена од 200 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

33%

Заштеда

100 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 64 | Остануваат: 36

Добивате

Еден билет за претставата Викенд на мртовци (27.09.2019) со почеток во 20:00 часот

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.09.2019 до 27.09.2019
 • Купонот важи за претставата Викенд на мртовци 10.05.2019 со почеток во 20:00ч.
 • Задолжително е да носите испечатен купон
 • Купоните се заменуваат со карти на билетарата на Театар комедија на самиот ден на претставата најдоцна до 19:30 ч.
 • Доколку не го искористите купонот истиот пропаѓа и средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купонот не може да се замени за карта од друга претстава!

Опис

Улоги:

 • ТАСЕ : Роберт Ристов
 • АТИНА : Магдалена Ризова
 • ТАЦА : Жаклина Стевковска
 •  МИЦА : Миа Кантарџиева
 •  ЦАНДЕ : Столе Мицов
 •  КИРЦА : Едмонд Сотир
 •  АЧКО : Жарко Димоски
 •  ЛАДЕ : Александар Вељановски
 •  ГЕНЕРАЛЕН ДИРЕКТОР : Сашо Ристовски
 •  НЕГОВА СЕКРЕТАРКА : Мирјана Ристов
 •  МЕДИЦИНСКА СЕСТРА : Кристина Ласовска
 •  КЛИМЕ : Дритон Вејсели
 •  ЕРНА : Кристина Ласовска
 •  ЕЛЗА : Миа Кантарџиева
 •  ЉУПЧО : Александар Вељановски

Автор и режија на претставата

 • Автор : Миле Попоски
 • Режисер: Ѓорѓи Ризески
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.