Совршено место за викенд во Банско (24.03-08.04.2023)! 20% попуст на ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центар во Winslow Infinity 3*

Цена од

2170 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2729 ден.

Попуст

20%

Заштеда

559 ден.

Добивате

Понудата е по лице за едно ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор

Опции на понудата:

HB ноќевање во студио 2,729 ден. (44 еур)
2,170 ден. (35 еур)
HB ноќевање во еднособен апартман 2,729 ден. (44 еур)
2,170 ден. (35 еур)
HB ноќевање во двособен апартман 2,729 ден. (44 еур)
2,170 ден. (35 еур)

Понудата е по лице и во истата е вклучено:

 • Ноќевање со појадок и вечера во сместување по избор
 • Користење на СПА центар (базен, сауна, парна бања, центар за релаксација)
 • Користење на интернет

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 
*Понудата важи само за престој за викенд (петок и сабота)
*Понудата не важи за престој од недела до четврток 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 24.03.2023 до 08.04.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон: 0878 198319 (од 09:00 до 18:00 часот) или на email: [email protected]
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително е прикажување на отпечатен купон
 • *Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 
 • Понудата важи само за престој за викенд (петок и сабота)
 • Понудата не важи за престој од недела до четврток 
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Капацитет на сместување: Студио: 2 редовни кревети, без дополнителни кревети, апартман со една спална: 2 редовни и 1 дополнителни кревети, апартман со две спални: 4 редовни и 1 дополнителен кревет
 • Oброците не се на база на шведска маса само доколку гостите во хотелот се помалку од 20 луѓе. Кога има повеќе од 20 луѓе - појадокот, ручекот и вечерата се на шведска маса
 • Пријава во хотелот се прави после 14 часот, а напуштање на собите е до 12 часот 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати:

 • За едно дете до 5.99 години, сместено со две возрасни лица е бесплатно
 • За две деца од 0-5.99 години сместени со две возрасни лица, за првото дете сместувањето е бесплатно а за второто дете на рецепција се доплаќа 10 € на ден 
 • За дете од 6-11.99 години, сместено на дополнително легло, на рецепција се доплаќа 18 € на ден
 • За дете над 12 години или трет возрасен на дополнително легло се доплаќа 25 € на ден
 • За сместување на еден возрасен со едно дете од 0-11.99 години се купува купон од соодветната опција и се доплаќа 25 € на ден 
 • За единечно сместување (single occupancy) се купува купон од соодветната опција и се доплаќа на рецепција 25 € на ден 
 • Домашни миленици до 6 кг се дозволени и потребна е доплата 10 € на ден.
 • Дополнително на рецепција може да се доплати за: подземен паркинг - 10 € за 24 часа и бањарка 5 €
 • За сместување на две лица во еднособен апартман се доплаќа 10 € на ден.
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот 

Опис

Хотелот Winslow Infinity Hotel е најамбициозниот проект од групацијата Winslow Group. Овој хотел е лоциран на само 400 метри од гондолата, во подножјето на Пирин планина. Составен од три згради овој комплекс е хармонија на одлична традиционална архитектура и воодушевувачка природа.

Секоја зграда располага со лифт и сопствен подземен и надземен паркинг. Хотел нуди студиа и апартмани со различни големини, почнувајќи од мали студио, па се до просторни апартмани со три спални соби. Студиата и апартманите се уредени со мебел кој се одликува со врвен квалитет, а погледот од истите е кон планината и градината.

Појадок: 08:00 - 10:00 часот на база на шведска маса или сет мени + кафемат и чај

Вечера: 19:00 - 21:00 часот, на база на шведска маса или сет мени

Oброците не се на база на шведска маса само доколку гостите во хотелот се помалку од 20 луѓе. Кога има повеќе од 20 луѓе - појадокот, ручекот и вечерата се на шведска маса.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.