Викенд во Сандански (10.01-12.01.2020)! До 19% попуст на 2 ноќевањa со појадок + користење на СПА во хотел Св. Никола + вклучен автобуски превоз од ТА Бисер Пром

Цена од

3900 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4600 ден.

Попуст

15%

Заштеда

700 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 4

 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

2 ВВ ноќевања во двокреветна соба 4,600 ден. (74 еур)
3,900 ден. (63 еур)
2 ВВ ноќевања во lux соба 5,700 ден. (92 еур)
4,600 ден. (74 еур)

Понудата е по лице и вклучува:

 • 2 ноќевањa со појадок во соби по избор во хотел Св. Никола
 • користење на СПА (базен, парна бања и фитнес)
 • вклучен автобуски превоз
 • бесплатно WiFi

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.01.2020 до 12.01.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето.
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Доплати:
 • За дете од 0-4,99 год. за седиште во автобус се доплаќа 1500 ден.
 • За дете од 5-11.99 год. за седиште во автобус и дополнителен кревет во хотелот се доплаќа 2900 ден.
 • Факултативна посета на Рожденски манастир и најмалото градче на Балканот - Мелник - 5 € по лица (11.01.2020)
 • Поаѓање во 07:00 часот пред Бисер Пром на Дрво декор
 • Поаѓање од Сандански во 13:00 часот по локално време
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани.

Опис

Опис на програмата

 • Поаѓање во 07:00 часот пред Бисер Пром на Дрво декор
 • Сместување во Спа хотел Св. Никола на плоштадот на Сандански
 • Поаѓање од Сандански во 13:00 часот по локално време

Спа хотелот Св. Никола се наоѓа во самиот центар на Сандански на подножјето на Пирин планините. Во неговите капцитет е вклучен прекрасен внатрешен базен и казино со голем избор на игри. Сите соби се елегантно уредени, со мини бар, ТВ и клима. Гостите на хотелот може да уживаат во третман на тело со минерална вода од природен извор. Ресторанот нуди медитернаска кујна и голем избор на коктели.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.