До 51% попуст на пакет третмани за коса по избор: шишање + ботокс третман на коса или целула мадре третман за коса + право фенирање во Mona City Fashion

Цена од

390 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

700 ден.

Попуст

44%

Заштеда

310 ден.

Купени: 12

 • ул Партизански одреди бр. 8

  Одведи ме таму

  078 270 932

  [email protected]

Добивате

Пакет третман за коса по избор во Mona City Fashion

Опции на понудата:

Шишање + ботокс третман на коса 700 ден. 390 ден.
Целула мадре третман за коса + право фенирање 1,000 ден. 490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.05.2023 до 15.07.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 078 270 932
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Убавината на вашата коса зависи од многу фактори, но клучна улога има нејзиното правилно негување. Искористете ја оваа можност и дозволете си мека, сјајна и негувана коса за впечатлив изглед!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.