Викенд зделки! 63% попуст на месечна членарина за мултифукционален фитнес тренинг (6 пати неделно или можност за open gym) во Team Basement во вредност од 2800 ден. по цена од 1050 ден.

Цена

1050 ден.

Вредност

2800 ден.

Попуст

63%

Заштеда

1750 ден.

Купени: 4

 • Спортски центар Јане Сандански, Скопје (во склоп на олимписки комитет)

  Одведи ме таму

  076 222 332

  to[email protected]

Добивате

Месечна членарина за едно лице за мултифукционален фитнес тренинг (6 пати неделно или можност за open gym) 

Tермини:

 • Утрински термини од понеделник до петок: 07:00-08:00ч и од 08:15-09:15ч
 • Утрински термини сабота: 10:00-11:00ч и од 11:00 до 12:00ч
 • Попладневни термини: 16:30-17:30ч, 17:30-18:30ч и 19:30-20:30ч. 

*Можноста за open gym е доколку не можете да присуствувате на групниот тренинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.05.2023 до 30.06.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.
 • Локацијата се наоѓа во Спортски центар Јане Сандански (во склоп на олимписки комитет)
 • Потребно е да почнете со вежбање до 30.06.2023
 • Можноста за open gym е доколку не можете да присуствувате на групниот тренинг
 • Понудата е за едно лице за месечна членарина.

За компанијата

Team BASEMENT се занимава со функционален фитнес - по методата на “CrossFit”, наменет за сите без разлика на години, пол и нивото на физичка спремност. Програмата дава неспоредливи резултати - ќе се стекнете со правилно држење, одлична кондиција, зголемана сила, издржливост, флексибилност, мобилност. Со еден збор: станувате максимално функционални, на најбезбеден начин од која било друга програма.  

Методологијата работи за секого, може да се прилагоди за напредни вежбачи или пак олесни за почетниците, а сепак и натаму да го добиеме истиот стимул од тренингот и кај едната и кај другата група. Тоа не е магија, тоа е само она што се случува кога ќе вложите труд - следуваат резултати.

Нашата метода е константна промена на функционални движења изведени под висок интензитет

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.