Дестинација Македонија! Одмор на Охридското езеро (25.09-21.10.2019)! 20% попуст на ноќевање по избор за едно, две, три или четири лица во соба или студио по избор во Вила Анастасија, Охрид

Цена од

645 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

808 ден.

Попуст

20%

Заштеда

163 ден.
 • Ул.Питу Гули 396

  Одведи ме таму

  078 264 470; 070 495 840

  stavre.i@outlook.com, villaohrid@outlook.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за едно лице во соба со заеднички бања, тоалет и чајна кујна 808 ден. (13 еур)
645 ден. (10 еур)
Ноќевање за две лица во соба со заеднички бања, тоалет и чајна кујна 1,363 ден. (22 еур)
1,090 ден. (18 еур)
Ноќевање за две лица во соба со сопствена бања, брачен кревет и два кревета на спрат 1,612 ден. (26 еур)
1,290 ден. (21 еур)
Ноќевање за три лица во соба со сопствена бања, брачен кревет и два кревета на спрат 2,063 ден. (33 еур)
1,650 ден. (27 еур)
Ноќевање за четири лица во соба со сопствена бања, брачен кревет и два кревета на спрат 2,363 ден. (38 еур)
1,890 ден. (30 еур)
Ноќевање за едно лице во студио со сопствена бања, тоалет и чајна кујна 1,438 ден. (23 еур)
1,150 ден. (19 еур)
Ноќевање за две лица во студио со сопствена бања, тоалет и чајна кујна 1,688 ден. (27 еур)
1,350 ден. (22 еур)
Ноќевање за три лица во студио со сопствена бања, тоалет и чајна кујна 2,188 ден. (35 еур)
1,750 ден. (28 еур)
Ноќевање за четири лица во студио со сопствена бања, тоалет и чајна кујна 2,488 ден. (40 еур)
1,990 ден. (32 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите резервација
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од апартманите со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе ноќевања.
 • Доколку сакате да го искористите купонот за време на викенд потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојувате минимум 2 ноќи
 • Плаќање на туристичка такса 40 ден. од ден во вилата

Одберете Тим Билдинг патување во Дестинација Македонија! Пополнете ја оваа ФОРМА и ние ќе ви ја испратиме најдобрата понуда!

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Вила Анастасија

Престојувајте во Охрид во нова, модерна и удобна вила, во самото градско подрачје и во пријатен сенковит амбиент крај самата Црква „Св. Ѓорѓија“ од почетокот на 19-ти век, со пријатни домаќини кои во секое време ви стојат на располагање. Вила Охрид Анастасија е оддалечена 10 минути одење пеш од Охридското езеро, а 1100 метри е оддалечена од стариот град. Студијата се опремени со сопствено купатило со туш кабина и чаена кујна со фрижидер. А пак секоја соба има ТВ со кабловска телевизија. Собите користат заедничко купатило и кујна за разлика од студијата кој имаат сопсвена кујна и купатило. Секое студио или соба има сопсвен балкон. Гостите можат да користат безжичен интернет и приватен бесплатен паркинг.

Grouper интересни факти за Охрид

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.