Дестинација Македонија! Одмор на свеж воздух и прекрасна природа (15.08-30.11.2019)! 23% попуст на изнајмување на куќа Вила Бети во Маврово

Цена

4278 ден.

Вредност

5580 ден.

Попуст

23%

Заштеда

1302 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Мавровски мерак, Mavrovo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078459001

  spirovski.14@gmail.com

Добивате

Понудата е за наем на цела куќа за едно ноќевање (15.08-30.11.2019)

*Вилата располага со простор за максимум 7 возрасни лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.08.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот, потребно е да се информирате за слободни места на 078459001
 • По купувањето на купонот, потребно е да ја потврдите резервацијата на 078459001

Одберете Тим Билдинг патување во Дестинација Македонија! Пополнете ја оваа ФОРМА и ние ќе ви ја испратиме најдобрата понуда!

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Се наоѓа веднаш на пат пред рестораните Кристијан и Мавровски Мерак.Куќата опфаќа 100м2 во која има дневна соба на долниот кат заедно со кујна, со голема тераса.На вториот кат има 3 соби, две двокреветни и една спална соба, секоја со посебна тераса.Има два тоалети на долниот и на горниот кат.Греењето е на струја со парно низ цела куќа.

Grouper интересни факти за Маврово

 • Името Маврово значи Црно Поле и ѝ било дадено на областа по некоја голема битка во минатото. Мавровското (Црно) Поле, било потопено во 1953 година, со цел да се создаде Мавровското Езеро. 
 • Старата селска црква „Свети Никола“, што зимно време се наоѓа на суво, лете како да плови по езерото, пркосејќи ѝ на човечката интервенција.
 • Маврово е познато по еден од најубавите ски-центри во Македонија што е сместен на падините на планината Бистра.
 • Кога сте во Маврово, никако не пропуштајте ја можноста да се прошетате до манастирот „Свети Јован Бигорски“, најрепрезентативниот споменик на архитектонско-уметничкото наследство на регионот.
 • Во бачилата направени во планински стил можете да се сончате на планинското сонце со планински чај, варена ракија и туршија и да уживате во облините на снежната кралица Бистра.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.