Снежен одмор во Боровец во Февруари и Март! 20% попуст на наем на вила по избор: Vila Jagoda или Vila Malina

РАСПРОДАДЕНО

Снежен одмор во Боровец во Февруари и Март! 20% попуст на наем на вила по избор: Vila Jagoda или Vila Malina

Цена

5,518 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,898 ден..

Попуст

20%

Заштеда

1,380 ден..

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 31

Добивате

Наем на вила за едно ноќевање по избор во Боровец:

 • Вила Јагода стaндард (1-4 лица), цена: 6898 ден. (111 еур.) 5518 ден. (89 еур.)
 • Вила Jагода Deluxe (1-3 лица), цена: 7711 ден. (124 еур.) 6169 ден. (99.5 еур.)
 • Вила Jагода + сауна (1-4 лица), цена: 7285 ден. (117 еур.) 5828 ден. (94 еур.)
 • Вила Малина (1-5 лица), цена: 8138 ден. (131 еур.) 6510 ден. (105 еур.)
 • Вила Малина Deluxe (1-5 лица), цена: 8525 ден. (137.5 еур.) 6820 ден. (110 еур.)

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса, данок и осигурување
 • WiFi

* За појадок и вечера се доплаќа на рецепција


Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.12.2018 до 31.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата не важи во периодот од 24.12-04.01.2019
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Периодот на предрезервација трае макс 24 часа. За да ја потврдите резервацијата потребно е да ги испратите купените ваучери на маил
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Цената на вилите се однесува за едно ноќевање
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доплати по избор:
 • За појадок за возрасно лице се доплаќа 5 еур
 • За појадок за дете од 3 - 12.99 години се доплаќа 2,5 еур, по ден.
 • За опција појадок и вечера за возрасно лице се доплаќа 15 еур, з
 • За опција појадок и вечера за дете за дете од 3 - 12.99 години се доплаќа 7,5 еур, по ден
 • За деца од 0-3 години сместени на дополнително легло е бесплатно
 • Доплата за дополнително легло во Вила Малина за возрасно лице 8 еур, за дете од 3 - 12.99 години 4 еур, по ден.
 • Сите доплати се вршат во директно во хотелот
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Вилите Јагода 

Лоцирани се на само 2 километри (30 минути пеш) од центарот на Боровец. Вилите се опкружени со сончеви ливади и прекрасни високи дрвја. Погодни се за фамилии, брачни парови, групи на пријатели или романтичари. Вилите се отворени во текот на целата година.

Сите Вили имаат кујна, а дел од вилите поседуваат и сауни. Сите вили имаат тераса со надворешен мебел, приватна бања и туш. Yagoda Вилите имаат 40 вили изработени од дрво и тоа: 10 луксузни вили, 10 вили кои доаѓаат со сауна, и 20 без сауна. Наменети се за 4 лица, а по потреба може да се додаде додатен кревет за возрасни или деца.

Овде гостите може да се забавуваат играјќи тенис, фудбал, ракомет, одбојка, кошарка и бадминтон. За најмалите достапни се детски игралишта и забавни игри. Велосипеди и ролери може да се изнајмат.

Сместени близу до центарот на Боровец, дрвените вили Јагода и Малина поседуваат ресторан кој нуди вкусна, домашна Бугарска храна. Паркингот е бесплатен за сите гости.

Вилите "Јагода" располагаат со

 • Соба за дневен престој со комотна софа, дополнителни два кревета, гардеробер, ТВ, и wifi
 • Спална соба
 • Опремена кујна
 • Бања
 • Тераса

10 од вилите располагаат со сопствена сауна

Вила Малина

Малина Вилите се лоцирани во близина на Вилите Јагода. Опкружени се со прекрасни и миризливи дрвја, во мирно место на крајот од градот Боровец. Оддалечени се од центарот на градот 2 km или 30 минути пеш.

Можноста да се сместат повеќе луѓе во две различни соби ги прави Вилите Малина една од омилените дестинации за големи друштва и фамилии.

Вилите Малина имаат 28 комфортни, дрвени куќи на два спрата (old-style). Имаат капацитет да сместат до 6 лица и можност да се обезбедат додатни 1 или 2 кревети на првиот спрат.

Сите Вили Малина се двокатни и поседуваат:

 • Дневна соба со кревет, простор за седење, гардеробер, ТВ, и бесплатен Wi-Fi интернет во вилата
 • Две спални на вториот спрат
 • Опремена кујна
 • Бања со туш
 • Тераса со мала маса и клупа за седење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ