Есенско опуштање (25.09-15.12.2019)! 54% попуст на ноќевање во Апартмани Бубамара, Крушево во вредност од 1200 ден. по цена од 550 ден.

Цена

550 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

54%

Заштеда

650 ден.

Купени: 11

 • ул.Коча Миленку бр.58 Крушево, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  075 202 190

  meri_here@hotmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува едно ноќевање во Апартмани Бубамара

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 15.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Сместувањеto e во студија за максимум 4 лица
 • Потребно е да купите минимум 2 купони, односно да престојувате минимум 2 ноќи
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој
 • Превозот не е вклучен во понудата

Опис

Апартмани Бубамара

Лоцирани во центарот на градот, на само 50 метри од градскиот плоштад, апартманите „Бубамара“ Ви нудат пријатен престој во удобни и модерно опремени студија. Дозволете вашиот одмор во Крушево да биде повеќе од прекрасен! 

 • Сместување во комплетно опремени нови студија за максимум 4 лица
 • Локација: строг центар на Крушево ( на само 50 метри од градскиот плоштад)
 • Сопствена кујна
 • Сопствена бања
 • Кабелска телевизија
 • Идеално и комфорно место како за фамилии така и за парови
 • Бесплатно WiFi
 • Бесплатно паркинг место

За дополнително задоволство на гостите во „Бубамара“! Летна тераса каде што може да се дружите и забавувате во прекрасен амбиент кој располага со:

 • скара, фурна и летна кујна
 • нишалка
 • пинг - понг маса и
 • МНОГУ позитивна енергија! 

Grouper интересни факти за Крушево

 • Крушево е највисокиот град на Балканот и преставува еден од првите ски-центри во Македонија.
 • Во Крушево е роден Тоше Проески - најголемата македонска музичка ѕвезда и таму се наоѓа меморијаланта куќа во негова чест.
 • Панорамата на Крушево има изглед на една целина, полна со прозорци, тераси и кровови со убавината на старите крушевски куќи кои се вистински уметнички дела, градени кон крајот на 18 век и во текот на 19 век.
 • Не си заминувајте од Крушево без да уживате во вкусот на крушевскиот локум и слатките пуслици.
 • Во Крушево посебно обележје имаат спомениците и музеите. 
 • Споменикот „Илинден“ е еден од најпрепознатливите места во Крушево,симбол на непокорот, борбата и вечниот стремеж на македонскиот народ за национална слобода.
 • Споменикот “Мечкин Камен” претставува востаник со високо подигната камен карпа над главата и го претставува последниот очајнички миг во борбата на востаниците од одредот на легендарниот војвода Питу Гули.
 • Музејот на Илинденското востание и Крушевската Република сместен е во страрогратска куќа од 19 век, во која во 1903 год. е прогласена Крушевската Република. 
 • Крушево е ризница на цркви и манастири:  Св. Јован, Св. Троица, Света Богородица, манастирот Свето Преобразение, црквата на манастирот Св. Спас, црквата Св. Никола.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.