Дестинација Македонија! Планински одмор во прекрасното Крушево (25.09 - 26.12.2019)! 36% попуст на ноќевање во Вила Флора во вредност од 700 ден. по цена од 450 ден.

Цена

450 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

36%

Заштеда

250 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 8

 • Коча Миленку бр. 61

  Одведи ме таму

  076 333 040

  n.odjakli@gmail.com

Добивате

Едно ноќевање за едно лице во апартман

*Сместувањето е во двособен или четворокреветен апартман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.09.2019 до 26.12.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во вилата за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купување на купонот потребно е ваучерот да се достави на следната  емеил адреса: n.odjakli@gmail.com со што се потврдува претходно извршената резервација
 • За викенд потребно е да престојувате мин. 2 ноќевања, односно да купите мин. 2 купони
 • Сместувањето е во апартман
 • За закуп на апартман потребно е да купите мин. 2 купони
 • За дете до 6 год. сместувањето е бесплатно
 • За дете од 6 - 12 год. за едно ноќевање потребна е доплата од 200 ден. во вила Флора
 • За сместување на две деца од 6 - 12 год. потребно е да купите еден купон
 • За сместување на деца над 16 год. и трето возрасно лице потребно е да купите купон

Одберете Тим Билдинг патување во Дестинација Македонија! Пополнете ја оваа ФОРМА и ние ќе ви ја испратиме најдобрата понуда!

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Вила Флора

Рсполага со два двособни апартмани:

Апартман 1 располага со:

 • Една спална соба со брачен лежај и два единечни лежаи
 • Купатило
 • Дневна соба со аголна гарнитура која се приспособува како дополнителен лежај
 • Посебна комплетно опремена кујна
 • ТВ во двете соби, кабелска, WIFI
 • Парно греење
 • Максимален капацитет за сместување – шест лица

Апартман 2 располага со:

 • Спална соба со брачен лежај и два единечни лежаи и посебнен дел за дневен престој со аголна гарнитура која се приспособува како дополнителен лежај
 • Купатило
 • Посебна комплетно опремена кујна со тарпезариска маса
 • ТВ, кабелска, WIFI
 • Парно греење
 • Тераса со прекрасен поглед на градот
 • Максимален капацитет за сместување – шест лица

Grouper интересни факти за Крушево

 • Крушево е највисокиот град на Балканот и преставува еден од првите ски-центри во Македонија
 • Во Крушево е роден Тоше Проески - најголемата македонска музичка ѕвезда и таму се наоѓа меморијаланта куќа во негова чест.
 • Панорамата на Крушево има изглед на една целина, полна со прозорци, тераси и кровови со убавината на старите крушевски куќи кои се вистински уметнички дела, градени кон крајот на 18 век и во текот на 19 век.
 • Не си заминувајте од Крушево без да уживате во вкусот на крушевскиот локум и слатките пуслици.
 • Во Крушево посебно обележје имаат спомениците и музеите. 
 • Споменикот „Илинден“ е еден од најпрепознатливите места во Крушево,симбол на непокорот, борбата и вечниот стремеж на македонскиот народ за национална слобода.
 • Споменикот “Мечкин Камен” претставува востаник со високо подигната камен карпа над главата и го претставува последниот очајнички миг во борбата на востаниците од одредот на легендарниот војвода Питу Гули.
 • Музејот на Илинденското востание и Крушевската Република сместен е во страрогратска куќа од 19 век, во која во 1903 год. е прогласена Крушевската Република. 
 • Крушево е ризница на цркви и манастири:  Св. Јован, Св. Троица, Света Богородица, манастирот Свето Преобразение, црквата на манастирот Св. Спас, црквата Св. Никола.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.