На море во Црна Гора (12.06 - 31.08.2018)! 20% попуст на ноќевање во сместување по избор: соба за 2 лица, соба за 3 лица или соба за 4 лица во Hotel Villa Glavanovic – Бар, Шушањ

РАСПРОДАДЕНО

На море во Црна Гора (12.06 - 31.08.2018)! 20% попуст на ноќевање во сместување по избор: соба за 2 лица, соба за 3 лица или соба за 4 лица во Hotel Villa Glavanovic – Бар, Шушањ

Цена

1,488 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,860 ден.

Попуст

20%

Заштеда

372 ден.

 • Gavrila Principa bb Bar, Susanj

 • +382(0)30350309; +382(0)69032038

 • glavanovic@t-com.me

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 01:00 - 00:00 Саб-Нед: 01:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање во сместување по избор:

 • Соба за 2 лица, цена: 1860 ден.(30 еур) 1488 ден. (24 еур)
 • Соба за 3 лица, цена: 2325 ден.(37,5 еур) 1860 ден. (30 еур)
 • Соба за 4 лица, цена: 2790 ден.(45 еур) 2232 ден. (36 еур)

*Сите соби располагаат со сопствено купатило


Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.06.2018 до 31.08.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни соби на телефон или e-mail
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да испратите е-маилот до хотелот, со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • По 31.08.2018 купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Hotel Vila Glavanovic Се наоѓа во Шушањ, на само 300 метри од Јадранското море.

Hotel Vila Glavanovic  ви нуди одмор во пријатна атмосфера, удобно сместување и можност да уживате во убавините на Јадранот.

Сите соби и апартмани се опремени со клима, бесплатен интернет и сателитска телевизија, мини опремена кујна со сите потребни елементи, шпорет и фрижидер, и комфорен балкон. Сите соби имаат свое сопствено купатило.

Во склоп на вилата се наоѓа и бесплатен паркинг за вашите возила. Во склоп на градината има можност за да уживате додека правите скара.

Во склоп на вилата се наоѓа мала продавница, а ресторанот се наоѓа во непосредна близина.

Вилата нуди можност за организиран превоз до другите плажи на Барската ривиера. Градските автобуси се наоѓаат на само 300 метри од вилата. Центарот на Бар се наоѓа на 2,5 километри, а само 5 километри до главната железничка и автобуска станица.  Оддалечен од Будва само 20 километри, и од Подгорица само 50 километри. Можете да организирате превоз од вилата до аеродромот по барање на рецепција, со доплата.

Купи ја зделкава со Mastercard влези во следно извлекување и собери поени! Влези во игра тука!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање си појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.