Релаксирајте се во Охрид (Септември)! До 52% попуст на ноќевање за двајца за денови по избор: работни денови од недела до четврток или викенд (петок и сабота) во Вила Инекс

Цена од

1190 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2480 ден.

Попуст

52%

Заштеда

1290 ден.
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Населба Св. Стефан 4

  Одведи ме таму

  070 243 625; 077 876 788

  stefanovski.dime@yahoo.com

Добивате

Ноќевање за двајца за денови по избор:

Опции на понудата:

Ноќевање за двајца (недела до четврток) 2,480 ден. (40 еур)
1,190 ден. (19 еур)
Ноќевање за двајца за (петок и сабота) 2,480 ден. (40 еур)
1,390 ден. (22 еур)

*Собите се опремени со: TV, TVC, WiFi, фрижидер и електричен бокал

*На располагање има паркинг и 2 лежалки на плажа

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.09.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќи односно да купите 2 купони 

Опис

„Вила Инекс“ е лоцирана во првиот ред објекти на брегот на Охридското Езеро, во населбата Свети Стефан, југоисточно од градот Охрид. Лежи на самиот брег, на најубавата и најпосетената „Славија плажа“. Во непосредна близина се наоѓаат хотелите „Инекс-Горица“, „Славија“, „Белведере“, „Александар“, „Климентица“, „Холидеј М“, „Вила Свети Стефан“, „Вила Свис“ и други.

Од центарот, пристаништето и стариот град, оддалечена е околу 5км.

Патот до вилата оди под падините на планината Галичица, покрај брегот на Охридското Езеро и води кон најпривлечните и најпосетените хотели, ресторани, плажи, места за рекреација и забава, сè до манастирот Свети Наум, сместен на самата граница со Албанија.

Од Охрид до „Вила Инекс“ може да дојдете со сопствен автомобил, со автобус, такси, велосипед, по вода со брод или кајче, а ако сте љубител на пешачење, за еден час прошетка попат ќе ги видите природните убавини на крајбрежјето, езерото и околните планини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.