Уживајте во најтоплиот град (04.10-15.11.2019)! До 35% попуст на ноќевање за 2, 3, 4 или 5 лица во Vila Magdalena, Гевгелија

Цена од

870 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1240 ден.

Попуст

30%

Заштеда

370 ден.

Купени: 3

Добивате

Понудата е за наем на апартман за едно ноќевање

Опции на понудата:

Ноќевање за две лица 1,240 ден. (20 еур)
870 ден. (14 еур)
Ноќевање за три лица 1,500 ден. (24 еур)
1,050 ден. (17 еур)
Ноќевање за четири лица 1,800 ден. (29 еур)
1,200 ден. (19 еур)
Ноќевање за пет лица 2,100 ден. (34 еур)
1,360 ден. (22 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.10.2019 до 16.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација!
 • Потребно е да ја потврдите резервацијата откако ќе купите купон на телефонскиот број: 078 321 872
 • Може да комбинирате повеќе купони за повеќе ноќевања

Опис

Вила Магдалена

Вила Магдалена се наоѓа во Гевгелија, располага со бесплатен WiFi и бесплатен сопствен паркинг.
Опремена е со внатрешен двор, собите се климатизирани, плазма ТВ и приватна бања со туш и фен. Фрижидерот е исто така достапен, како и котел и кафе машина.

На паровите особено им се допаѓа локацијата - тие го оценија 9,5 за патување со две лица.

Grouper интересни факти за Гевгелија

 • Најтоплиот град во нашата држава, познат и како македонскиот Лас Вегас по заслуга на многуте казина, е место каде што не може да ви биде досадно!
 • Според легендата за настанокот на името Гевгелија се смета дека еден дервиш се заљубил во местото и не сакал да си оди. Жителите не го прифатиле и решиле да го прогонат додека тој разлутен почнал да ги проколнува. Исплашени, жителите почнале да извикуваат “Гел-гери!”, што значи дојди пак. Иако е легенда, за  гевгеличани ова е заклетва на предците секој поминувач да биде добредојден.
 • Заради климатските погодности, под ова средоземно поднебје виреат највкусните смокви, калинки, мандарини, а по долината на Конска Река се среќава реткото и едниствено зимзелено дрво на Балканот “гол човек” чие стебло е покриено со црвенкаста и лушпеста кора.
 • Угостителството им е една од појаките страни на гевгеличани, што резултира со бројни ресторанти и кафе барови каде ќе се чувствувате топло добредојдени.
 • На 4км од градот се наоѓа локалитетот Негорски бањи со топла лековита минерална вода и кал со банеолошки дејства за лекување на ревматични и посттрауматски состојби.
 • Исто така, Гевгелија се наоѓа на подножјето на планината Кожув каде што авантуристи може да се впуштаат во историски туризам, планински велосипедизам, параглајдинг, јавање коњи, лов и риболов.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.