Дегустација на вина во Охрид! 33% попуст Дегустација на 5 вида вина + Гурмет Даска во Вила мал св. Климент во вредност од 1200 ден. по цена од 799 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

33%

Заштеда

401 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

Добивате

Дегустација на 5 вида вина + Гурмет Даска во Вила мал св. Климент

*Дегустацијата се одвива само во петок или сабота 

*Понудата не важи од 29.12 до 03.01.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.12.2018 до 31.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во вилата за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купување на купонот потребно е ваучерот да се достави на следната  емеил адреса: n.odjakli@gmail.com со што се потврдува претходно извршената резервација
 • Дегустацијата важи за ден петок или сабота

Опис

Вила „Мал Св. Климент“

Вила и Винарија „Мал Св. Климент“ е ексклузивна Вила со 4 ѕвезди со мала фамилијарна винарија. Лоцирана во срцето на стариот дел на Охрид, во непосредна близина на Долна Порта во тивка уличка без сообраќај на само 50 до 100 метри од езерото, градскиот плоштад и најексклузивните кафеани и ресторани. Изградена во духот на вековната староградска охридска архитектура, но сепак во чекор со модерните трендови на живеење и работење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.