Одмор во прекрасниот Охрид! 44% попуст на ноќевање со појадок за едно лице во двокреветна соба со поглед на езеро во Вила мал св. Климент во вредност од 2429 ден. (39 eur.) по цена од 1336 ден. (21.5 eur.)

Вредност

2429 ден.

Попуст

44%

Заштеда

1093 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

Добивате

Едно ноќевање со појадок за едно лице во двокреветна соба со поглед на езеро во Вила мал св. Климент

*Понудата не важи од 29.12 до 03.01.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.12.2018 до 31.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот потребно е да се јавите во вилата за да се информирате за слободни места и да извршите резервација
 • По купување на купонот потребно е ваучерот да се достави на следната  емеил адреса: n.odjakli@gmail.com со што се потврдува претходно извршената резервација
 • За викенд потребно е да престојувате мин. 2 ноќевања, односно да купите мин. 2 купони
 • Сместувањето е во двокреветна соба со поглед на езеро.
 • За дете до 6 год. сместувањето е бесплатно
 • За дете од 6 - 12 год. за едно ноќевање потребна е доплата од 200 ден.
 • За сместување на две деца од 6 - 12 год. потребно е да купите еден купон
 • За сместување на деца над 16 год. и трето возрасно лице потребно е да купите купон
 • Во цената не е вклучена туристичка такса

Опис

Вила „Мал Св. Климент“

Вила „Мал Св. Климент“ е ексклузивна Вила со 4 ѕвезди. Лоцирана во срцето на стариот дел на Охрид, во непосредна близина на Долна Порта во тивка уличка без сообраќај на само 50 до 100 метри од езерото, градскиот плоштад и најексклузивните кафеани и ресторани. Изградена во духот на вековната староградска охридска архитектура, но сепак во чекор со модерните трендови на живеење и работење. Вила „ Мал Св. Климент“ располага со 16 соби, од кои 4 се луксузно опремени со простор за спиење и дневен престој 2+2 екстра кревети и балкон со прекрасен поглед кон езерото, пристаништето и кејот. 6  соби се со 2+1 екстра кревет , и 5 соби  со француски лежај, и секако Penthouse Suite опремен со спална соба, дневеј престој, трпезарија и кујна .

 Собите се опремени со мебел од рачна изработка, со совршено вклопени рачно резбани апликации. Секоја соба располага со плазма ТВ со кабловски програм, мини бар, бесплтен wi-fi, директна телефонска линија, клима уред, подно греење со посебна регулација на температурата, комплетно опремени тоалети, безбедносен систем, депозит сеф, клуч картичка, противпожарен алармен систем.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.