50% попуст на охридски крап на скара + гарнир за две лица во Ресторан Вила Минами, Охрид во вредност од 700 ден. по цена од 350 ден.

Цена

350 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

50%

Заштеда

350 ден.

Купени: 10

Добивате

  • Охридски крап на скара (500gr)
  • Гарнир: компир 100gr, ориз 50g

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.05.2019 до 10.06.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Понудата важи за во ресторанот

Опис

Ресторанот се наоѓа во вилата Минами. Вила Минами е гостинска куќа во село Коњско, во националниот парк Галичица на 1100 метри надморска височина. Вилата, од центарот на Охрид е одалечена 11 км или само 3 км од најблиската плажа. Се наоѓа на прекрасна местоположба помеѓу планината, големи распространи ливади, збогатена со единствен поглед на целото езеро. Уживајте во мирот, тишината и звукот на птиците. Тука можете да вкусите се од традиционалната домашна кујна и да се напиете чаша добро домашно вино, ракија или сок.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.