25% попуст на ноќевање за две лица во Villa Nina Hotel & Lounge bar, Скопје во вредност од 1860 ден. по цена од 1400 ден.

Вредност

1860 ден.

Попуст

25%

Заштеда

460 ден.

Купени: 4

Добивате

Ноќевање за две лица во Villa Nina Hotel & Lounge bar, Скопје

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.02.2019 до 20.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку телефон
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќедневен престој

Опис

Прекрасно место за Вашите приватни забави, родендени, прослави, after work party, предновогодишни коктели за фирми, ергенски/момински вечери... во срцето на Скопје - Дебар маало. 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.