Летно уживање во Грција, Парга (19.06-26.06.2019)! 10% попуст на наем на студио за 2 или 3 лица за 7 ноќевања во Вила Олива од ЈК Травел

Цена од

15010 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

16678 ден.

Попуст

10%

Заштеда

1668 ден.
 • Добривоје Радосављевиќ 22, Битола (спроти Стопанска Банка Битола)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Генерал Васко Карангелевски бр.41/л14/л101, Битола (Нов Пазар)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Ванчо Прке бр. 121 локал 16, Штип (во зграда: Кубус)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

Добивате

Наем на соба за 7 ноќевања во студио по избор:

Опции на понудата:

Двокреветно студио 16,678 ден. (269 еур)
15,010 ден. (242 еур)
Трикреветно студио 17,918 ден. (289 еур)
16,126 ден. (260 еур)

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и добиј бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.05.2019 до 26.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата ЈК Травел за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Доплати:
 • Доплата за туристичка такса на лице место 0,5 еур по соба од ден
 • За деца до 1,99 години е бесплатно
 • Во цената не е вклучен превоз, постои можност за доплата директно во агенцијата
 • Цена за превоз од Скопје за Парга:
 • Скопје (Дрводекор) - 45 еур. по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес - 50 еур. по лице
 • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) - 45 еур. по лице
 • Цена за превоз од Битола за Парга:
 • Битола (Автобуска станица Транскоп - на перон) - 40 еур. по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) - Трансфер до Битола - 45 еур.
 • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола - 45 еур. по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) - Трансфер до Битола - 45 еур. по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) - Трансфер до Битола - 45 еур. по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) - Трансфер до Битола - 45 еур. по лице
 • Време на поаѓање кон Грција:
 • 01:00 ч. Скопје (Дрводекор)
 • 01:45 ч. Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија)
 • 12:45 ч. Штип (паркинг пред пошта)
 • 02:30 ч. Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново)
 • 03:20 ч. Прилеп (бензинска пумпа Лукоил)
 • 04:00 ч. Битола (Главна автобуска станица)
 • 03.15 ч. Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола
 • 02:30 ч. Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • 02.15 ч. Струга (Хотел Дрим) – Трансвер до Битола
 • 02:45 ч. Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол)
 • Време на заминување од Грција:
 • Бус Лефкада (времињата се по МК време)
 • Агиос Никитас 12:30 ч. / Нидри 13:00 ч.
 • Никиана 13:30 ч. / Канали 14:15 ч.
 • Бус Парга-Врахос
 • Врахос 13:00 ч. / Амудиа 13:15 ч. / Парга 13:45 ч.

Опис

Вила Олива се наоѓа во мирен дел на Парга, идеален за оние кој сакаат да избегаат од гужва на 900м одалеченост од центарот на Парга или најблиската Писо Крионери е на 750метри оддалеченост. Вилата нуди и базен во склоп на нејзиниот двор, паркинг само за 6 возила (не го гарантираме). Сите соби имаат мини кујни, тв, балкон, клима (доплата од 5еур на ден), располагаат само со двокреветни соби лоцирани сите на први спрат (сите со две единечни легла) и Трокреветни на втор спрат ( со две единечни легла + софа на спуштање)

ГПС Координати: 39.285143, 20.413761

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.