Ultra Last Minute во Грција, Парга (22.05-29.05.2019)! 15% попуст на наем на студио за 2 или 3 лица за 7 ноќевања во Вила Олива од ЈК Травел

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5518 ден.

Попуст

15%

Заштеда

828 ден.
 • ТЦ Лептокарија, Скопје

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Добривоје Радосављевиќ 22, Битола (спроти Стопанска Банка Битола)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Генерал Васко Карангелевски бр.41/л14/л101, Битола (Нов Пазар)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

 • Ванчо Прке бр. 121 локал 16, Штип (во зграда: Кубус)

  Одведи ме таму

  026149899, 026131000, 075351099

  jktravelclient@gmail.com

Добивате

Наем на соба за 7 ноќевања во студио по избор:

Опции на понудата:

Двокреверно студио 5,518 ден. (89 еур)
4,690 ден. (76 еур)
Трокреветно студио 6,138 ден. (99 еур)
5,217 ден. (84 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2019 до 29.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите ваучерот информирајте се во агенцијата за слободни места.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата ЈК Травел за да направите резервација и да потпишете договор за патувањето
 • Доплати:
 • Доплата за туристичка такса на лице место 0,5 еур по соба ден.
 • Во цената не е вклучен превоз, постои можност за доплата директно во агенцијата
 • Цена за превоз од Скопје за Парга:
 • Скопје (Дрводекор) - 45€ по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) - Трансфер до Велес - 50€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) - 45€ по лице
 • Цена за превоз од Битола за Парга:
 • Битола (Автобуска станица Транскоп - на перон) - 40€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) - Трансфер до Битола - 45€
 • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола - 45€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) - Трансфер до Битола - 45€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) - Трансфер до Битола - 45€ по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) - Трансфер до Битола - 45€ по лице

Опис

Вила Олива се наоѓа во мирен дел на Парга, идеален за оние кој сакаат да избегаат од гужва на 900м одалеченост од центарот на Парга или најблиската Писо Крионери е на 750метри оддалеченост. Вилата нуди и базен во склоп на нејзиниот двор, паркинг само за 6 возила (не го гарантираме). Сите соби имаат мини кујни, тв, балкон, клима (доплата од 5еур на ден), располагаат само со двокреветни соби лоцирани сите на први спрат (сите со две единечни легла) и Трокреветни на втор спрат ( со две единечни легла + софа на спуштање)

ГПС Координати: 39.285143, 20.413761

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.