Last minute понуда (07.09 - 25.09.2019)! 55% попуст на ноќевање со појадок, ручек и вечера во Villa Smokva + користење на надворешен базен во Сутоморе во вредност од 2606 ден. (42€) по цена од 1178 ден. (19€)

Цена

1178 ден.

Вредност

2606 ден.

Попуст

55%

Заштеда

1428 ден.

 • Kej Iva Novakovića bb

  Одведи ме таму

  +381 64 000 1130

  nikola.akustik@gmail.com; konoba.sutomore@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува FB ноќевање (појадок, ручек и вечера) во Villa Smokva, Сутоморе + користење на надворешен базен 

*Потребно е да престојувате минимум 6 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.09.2019 до 25.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни соби на телефон или e-mail
 • Предрезервацијата на собата пред купување на ваучерот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да испратите е-маилот до хотелот, со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Потребно е да престојувате минимум 6 ноќевања
 • Доплати:
 • За деца до 2.99 год. не е потребна доплата
 • За деца од 3 до 6.99 год. се доплаќа 12,5 € за FB во сместување
 • За деца постари од 7 години потребно е да купите купон.
 • Сите доплати се прават дирекно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • По наведениот рок купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Одморете се во Сутоморе во прекрасна вила со базен Vila Smokva и ресторанот Коноба Акустик. Вилата се наоѓа во центарот на градот, во непосредна близина на ресторанот Коноба Акустик, на само неколку минути од плоштадот и плажите.

Посетете го најпознатото црногорско летувалиште и уживајте во долгите плажи и богатиот ноќен живот. 

Понудата вклучува оброци во росторанот Коноба Акустик. Ресторанот е лоциран на шеталиштето на стотина метри од морето. Препознатлив е по домашната и медитеранската кујна. Она што го издвојува овој ресторан од другите е тоа што секој ден има организирана мазука од табураши.

Мени:

 • Појадок - солени и слатки јадења, кајгана, мини пица, качамак, леб, кафе, чај, млеко и др.
 • Ручек (со соодветната опција) - чорба, главно јадење (гулаш, грав, мусака, ќофтиња...), салата и леб
 • Вечера – скара, салата и леб

*Сите три оброци може да се користат во секое време од 08:00-20:00ч.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.