Вистиниски одмор во прекрасниот Охрид (01.06-19.09.2018)! До 33% ноќевање во сместување по избор во Villa Stefano

РАСПРОДАДЕНО

Вистиниски одмор во прекрасниот Охрид (01.06-19.09.2018)! До 33% ноќевање во сместување по избор во Villa Stefano

Цена

1,200 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,800 ден.

Попуст

33%

Заштеда

600 ден.

Купени : 25

 • ул.Спас Банџов бр.16

 • 077 739 000

 • villastefano@t.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 21:00 Саб-Нед: 09:00 - 21:00

Добивате

Понудата е по соба и вклучува ноќевање во сместување по избор:

 • Двокреветна соба, цена: 1800 ден. 1200 ден.
 • Трокреветна соба, цена: 2200 ден. 1800 ден.
 • Апартман со кујна за 4 лица, цена: 2900 ден. 2400 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2018 до 30.10.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот на емаил или телефон за слободни места.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Сместувањето во двокревета соба е на еден брачен кревет.
 • Сместувањето во трокреветна соба е на еден брачен кревет и еден единечен кревет.
 • Сместувањето во апартман е на еден брачен кревет, и два единечни кревети.

Опис

Вила „Stefano“ се наоѓа на само 100 метри од брегот на Охридското езеро на мирна и достапна локација. Ви овозможува сместување во комплетно нови комфорни и одлично уредени апартмани и студија во центарот на градот. Сите просртории располагаат со засебни тоалети, безжичен интернет, балкон, опремена кујна, фрижидер, мини бар, кабловска ТВ и бесплатен паркинг за гостите. Одличната локација и гостопримливиот персонал ја прави вилата погодна за индивидуални или бизнис патувања, фамилијарни одмори или туристички престој во Градот на светлината.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ