Дестинација Македонија! Уживање во центарот на Охрид (Октомври-Ноември)! До 38% попуст на ноќевање во сместување по избор во Villa Urbana

Цена од

1490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1890 ден.

Попуст

21%

Заштеда

400 ден.

Добивате

Понудата е по соба и вклучува ноќевање во сместување по избор

Опции на понудата:

Двокреветна соба 1,890 ден. (30 еур)
1,490 ден. (24 еур)
Трокреветна соба 3,720 ден. (60 еур)
2,294 ден. (37 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот на емаил или телефон за слободни места 
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата

Одберете Тим Билдинг патување во Дестинација Македонија! Пополнете ја оваа ФОРМА и ние ќе ви ја испратиме најдобрата понуда!

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Вила Урбана

Се наоѓа во Охрид на само 5 мин. пешачење од главниот плоштад. Вилата располага со бесплатен WiFi пристап, ТВ и клима уред. Во некои соби исто така има софа или балкон со поглед на езерото.
Приватните бањи се опремени со туш, пешкири, фен и тоалети.
Во вилата доручекот, шатл услугите или изнајмувањето велосипед може да се организира по барање на гостите и истото се доплаќа во вилата.
Перење и пеглање алишта се исто така достапни.
Други достапни активности се јавање коњи, еднодневни приватни тури до интересни локации и тандем параглајдерство. 

Grouper интересни факти за Охрид

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.