Релаксиран престој во Дебарски Бањи (Јануари) Промотивна цена за ноќевање со појадок + користење на приватно џакузи во Вила Wellness 4* по цена од 6200 ден.

Цена

6200 ден.

Купени: 4

 • Banjisht Hotel & SPA Debar, Debar, North Macedonia

  Одведи ме таму

  076 330 077 , 046 831 092

  [email protected]

Добивате

Понудата е за наем на вилата и се однесува на ноќевање со појадок - капацитет на вилата е за до 6 лица (4 возрасни + 2 деца)

Секоја вила располага со:

 • Дневна соба со мини кујна
 • 2 спални соби 
 • Тоалет
 • Приватна надворешна тераса со површина од 16 м2
 • Надворешно приватно џакузи со термо-минерална вода која е на располагање 24/7
 • Капацитет на вилата е за до 6 лица (4 возрасни + 2 деца)

*Еден купон е за едно ноќевање. Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања
*Појадокот се служи во Ресторан Спринг Бањиште
*Третманите во бањата не се вклучени, но можат да се доплатат во рецепција согласно ценовник.
*Понудата не важи од 29.12.2022 до 05.01.2023

Услови

 • Купонот може да се искористи од 08.12.2022 до 31.01.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го контактирате хотелот на наведените телефонски броеви за да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително приложување на отпечатен ваучер на рецепција при пристигнувањето во хотелот
 • Пред патување препорачуваме да се провери состојбата на патот Маврово-Дебар
 • Еден купон е за едно ноќевање. Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања односно да купите 2 купона
 • Понудата не важи од 29.12.2022 до 05.01.2023
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Вила  Wellness 4*, се наоѓа во Бањиште и одалечена на само 100 метри од Бањишт Хотел & СПА. Вкупно во располага се 9 ново изградени вили, кои се во употреба од Октомври 2022. 

Секоја вила располага со:

 • Дневна соба со мини кујна
 • 2 спални соби
 • Тоалет
 • Приватна надворешна тераса со површина од 16 м2
 • Надворешно приватно џакузи со термо-минерална вода која е во располагање 24/7

Во вилата може да се сместат 6 лица (4 возрасни + 2 деца). Доколку сте заинтересирани за СПА третмани, може да ги користите во хотелот Бањишт Хотел & СПА. со доплата на рецепција согласно ценовник.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.