Вистинска релаксација во Разлог (01.04 - 30.06.2019)! 30% попуст на наем на вила за 6 лица + користење на СПА центар во The Balkan Jewel Hotel

Цена од

8928 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

12754 ден.

Попуст

30%

Заштеда

3826 ден.

Добивате

Понудата е за наем на вила за пакет ноќевања по избор + користење на СПА центарот

Опции на понудата:

1 ноќевање - Наем на вила 12,754 ден. (206 еур)
8,928 ден. (144 еур)
3 ноќевања - Наем на вила 38,263 ден. (617 еур)
26,784 ден. (432 еур)

*Сместувачки капацитет на вилите: 6+1 или 6+2

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2019 до 30.06.2019
 • Едно лице може да купи повеќе купони и да ги комбинира за повеќе ноќевања
 • Пред купување на ваучерот задолжително проверете дали има слободни места во хотелот за посакуваните дати на телефон или e-mail
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сместувачки капацитет на вилите: 6+1 или 6+2
 • Доплати:
 • Доплата за појадок во ресторанот на во хотелот - 4 евра
 • Доплата за вечера во ресторанот на хотелот - 10 евра
 • Доплата за масажи - директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Потребно е да приложите отпечатен ваучерот при пристигнувањето во хотелот
 • Доколку не го искористите ваучерот до предвидениот рок истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Вилите во комплексот The Balkan Jewel се наоѓаат на 400 метри оддалеченост од хотелот. Има можност за оброци во хотелот, со соодветна доплата.

Комплексот "The Balkan Jewel" се наоѓа во подножјето на планината Пирин и се граничи со Пирин Голф теренот дизајниран од легендарниот Иан Уузнам. Комплексот располага со 160 пространи и модерно опремени апартмани со комплетно опремена кујна, подно греење, кабловска TV, бесплатен интернет, сеф и телефон. Ќе најдете пријатни катчиња за игра и забава, како за возрасни, така и за деца. Хотелот располага со удобна сала за конференции, состаноци и настани. Во ресторанот ќе ве пречека добро истрениран тим.

Хотелот располага со лоби бар, рецепција, ресторан, спа центар, фитнес, конференциска сала и детско катче.

Ресторанот е на 80 метри квадратни и е погоден за организирање коктели, семејни прослави и банкети. На располагање е и летна градина со капацитет од 70 места. Ресторанот нуди разновидност на вкусна традиционална бугарска и интернационална кујна (вклучувајќи и италијанска паста) и лимитирана селекција од бугарски вина која ќе гo задоволи секој префинет вкус.

Видео од хотелот можете да погледнете на следниот ЛИНК

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.