Одмор во Паралија во Септември! 7 ноќевања за сместување по избор во Villa Atina + опција за автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Одмор во Паралија во Септември! 7 ноќевања за сместување по избор во Villa Atina + опција за автобуски превоз

Цена

3,574 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Купени : 2

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по соба и вклучува едно ноќевање во Villa Atina, Паралија за термин по избор + опција за автобуски превоз:

Студио за 2 лица:

 • Термин (01.09-08.09.2018), цена: 10 478 ден. (169 eur.)
 • Термин (08.09-15.09.2018), цена: 7998 ден. (129 eur.)
 • Термин (15.09-22.09.2018), цена: 5762 ден. (93 eur.)
 • Термин (22.09-29.09.2018), цена: 3574 ден. (57.5 eur.)

Студио за 3 лица:

 • Термин (01.09-08.09.2018), цена: 11 718 ден. (189 eur.)
 • Термин (08.09-15.09.2018), цена: 8618 ден. (139 eur.)
 • Термин (15.09-22.09.2018), цена: 6491 ден. (104.5 eur.)
 • Термин (22.09-29.09.2018), цена: 4303 ден. (69.4 eur.)

Доплати:

 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден. (35 eur.)
 • Превоз за дете од 2-11,99 год., цена: 1550 ден. (25 eur.)

*Цената се однесува на наем на целото сместување


Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2018 до 29.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Во студио е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во легло со родител.
 • Цените се дадени по соба за 7 ноќевања со вклучен автобуски превоз.
 • Постои можност за организиран трансфер од: Штип, Радовиш, Струмица, Скопје, Велес, Неготино, Удово, Граничен премин(бензинска пумпа Шимов), Битола, Прилеп, Струга, Кичево, Охрид и Ресен. 
 • Доплати:
 • Превоз за возрасен, цена: 2170 ден. (35 eur.)
 • Превоз за дете од 2-11,99 год., цена: 1550 ден. (25 eur.)
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Задолжително патничко осигурување
 • Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
 • Ограничени количини!

Опис

ПАРАЛИЈА е сместена во прегратките на планината на 12-те богови Олимп и преставува прекрасна комбинација на планината и морето. Паралија е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во пријатната медитеранска клима и убавата долга плажа. Неможе да не се споменат и локалните продавници кои располагаат со голем спектар на подароци, туристички материјали и фенси стоки (кожни производи, накит, облека, итн), но исто така и ноќниот живот со безброј барови, таверни, ресторани и ноќни клубови кои ја комплетираат туристички понуда на локацијата и ветуваат дека ќе го направат вашиот одмор незаборавен.

ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица одалечена 15 метри од плажа. Вилата е модерно и стилски опремена. Секоја соба располага со модерно опремена кујна, wc, плазма телефвизор и клима.
Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија и четирикреветни апартмани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.