Охрид во Декември (05.12 - 25.12.2018)! 44% попуст на ноќевање за 2 лица во соба со поглед кон езеро во Villa Chingo - Охрид во вредност од 2200 ден. по цена од 1450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Охрид во Декември (05.12 - 25.12.2018)! 44% попуст на ноќевање за 2 лица во соба со поглед кон езеро во Villa Chingo - Охрид во вредност од 2200 ден. по цена од 1450 ден.

Цена

1,450 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

2,200 ден.

Попуст

34%

Заштеда

750 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • Охрид, Македонија

 • 077 914 419

 • istok1@hotmail.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Ноќевање за 2 лица во соба со поглед кон езеро

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатен Wi-Fi интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Греење

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.12.2018 до 25.12.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон 
 • По купување на купонот потребно е истиот да го препратите на е-маил на хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.
 • Превозот не е вклучен во понудата.

Опис

На само 2 минути пешачење од плажа, Вила Чинго е поставена на падините на планините Галичица, 150 метри од Охридското езеро, нуди прекрасен поглед на езерото, бесплатен паркинг, како и сигурен паркинг за мотоцикли и бесплатна шатл-служба, бесплатен Wi-Fi интернет.

Сите соби се функционално опремени и имаат приватна тераса со поглед на природата или езерото. Бањата располага со туш и фен. Повеќето од собите доаѓаат со ТВ. А заеднички добро опремена кујна со трпезарија, област која е на располагање на гостите. Доручек се обезбедува на барање на дополнителен надомест.

Бар и ресторан може да се најде во рамките на 150 метри, додека Стариот град може да се постигне во рок од 5 минути возење.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ