Патување во Краљевица, Хрватска (Јануари)! До 54% попуст на 2 или 7 ноќевања за две лица во премиум соба во Villa Dora

Цена од

5704 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7440 ден.

Попуст

23%

Заштеда

1736 ден.

Преостанато време

 • Šetalište Vladimira Nazora 22, Kraljevica, Croatia

  Одведи ме таму

  +385 98 418 569

  renata@villa-dora.com

Добивате

Понудата е за 2 лица за број на ноќевања по избор:

Опции на понудата:

2 ноќевања за 2 лица (01.09-30.09.2021) 14,880 ден. (240 еур)
6,882 ден. (111 еур)
2 ноќевања за 2 лица (01.10.2021-27.04.2022) 7,440 ден. (120 еур)
5,704 ден. (92 еур)
2 ноќевања за 2 лица (27.04.2022-30.06.2022) 14,880 ден. (240 еур)
6,882 ден. (111 еур)
2 ноќевања за 2 лица (01.09-30.09.2021 и 01.09-30.09.2022) 14,880 ден. (240 еур)
6,882 ден. (111 еур)
2 ноќевања за 2 лица (01.10.2022-30.12.2022) 7,440 ден. (120 еур)
5,704 ден. (92 еур)
7 ноќевања за 2 лица (01.07-31.08.2021 и 01.07-31.08.2022 ) 56,420 ден. (910 еур)
44,206 ден. (713 еур)

*Во понудата е вклучено бесплатен интернет и паркинг

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.08.2021 до 31.01.2022
 • За слободни места информирајте се на следната емаил адреса:   renata@villa-dora.com
 • Купениот купон потребно е да го внесете на следниот линк каде ќе добиете ваучер од хотелот :  http://register.hotelvoucheronline.com/ 
 • По добивање на ваучер од хотелот, потребно е да ја потврдите резервацијата на следниот емаил:   renata@villa-dora.com
 • Промена на датумот на престој и откажување на престојувањето може да се изврши најкасно 48 часа пред пристигнување, во спротивно ќе се смета дека ваучерот е искористен
 • Check-in во хотелот е од 15:00 до 00:00 часот
 • Check-out во хотелот е до 11:00 часот
 • Понудата не важи за Нова Година 
 • За патувањето потребно е да ги следите тековните правила за патување во странство согласно Covid 19 протоклите
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотел)

 • За дополнителен кревет за возрасни, во истата соба се доплаќа 5€ од ден
 • Домашни миленици се дозволени и за нив се доплаќа 7€ од ден
 • Градската такса не е вклучена во цената и се доплаќа во хотелот - 1.50€ од лице на ден

Опис

Villa Dora е прекрасна градба која е изградена помеѓу 1936-1938 година и се состои од главна зграда, која содржи 2 студија и 3 апартмани со една спална соба. Се наоѓа во близина на главната зграда, уште еден стан со една спална соба и посебен приватен бунгалов со 2 спални соби со сопствена приватна градина. Вила Дора се наоѓа директно на брегот, со сопствен залив и плажа и опкружена со градина со раскошни медитерански растенија и цвеќиња со површина од 3.000 м2. Во градината има столови и лежалки за гости, како и базен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.