Одмор во Ксамил, Албанија (06.07 - 24.08.2019)! 10% попуст на 7 ноќевања во сместување и термин по избор во Вила Џулиано + опција за превоз со Т.А. Бест Травел

Цена од

12555 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

13950 ден.

Попуст

10%

Заштеда

1395 ден.

Купени: 1

 • ул. Битпазарска бр.38 Скопје

  Одведи ме таму

  02 3133 378; 071 221 068

  info@besttravel.mk

Добивате

Понудата е по соба и вклучува 7 ноќевањa во сместување и термин по избор + опција за превоз

Опции на понудата:

Студио за 2 лица (Термин 06.07 - 13.07.2019) 13,950 ден. (225 еур)
12,555 ден. (203 еур)
Апартман за 4 лица (Термин 06.07 - 13.07.2019) 19,778 ден. (319 еур)
17,800 ден. (287 еур)
Студио за 2 лица (Термин 13.07 - 20.07.2019) 13,950 ден. (225 еур)
12,555 ден. (203 еур)
Апартман за 4 лица (Термин 13.07 - 20.07.2019) 19,778 ден. (319 еур)
17,800 ден. (287 еур)
Студио за 2 лица (Термин 20.07 - 27.07.2019) 15,190 ден. (245 еур)
13,671 ден. (221 еур)
Апартман за 4 лица (Термин 20.07 - 27.07.2019) 22,010 ден. (355 еур)
19,809 ден. (320 еур)
Студио за 2 лица (Термин 27.07 - 03.08.2019) 15,190 ден. (245 еур)
13,671 ден. (221 еур)
Апартман за 4 лица (Термин 27.07 - 03.08.2019) 22,010 ден. (355 еур)
19,809 ден. (320 еур)
Студио за 2 лица (Термин 03.08 - 10.08.2019) 15,810 ден. (255 еур)
14,229 ден. (230 еур)
Апартман за 4 лица (Термин 03.08 - 10.08.2019) 24,118 ден. (389 еур)
21,706 ден. (350 еур)
Студио за 2 лица (Термин 10.08 - 17.08.2019) 15,810 ден. (255 еур)
14,229 ден. (230 еур)
Апартман за 4 лица (Термин 10.08 - 17.08.2019) 24,118 ден. (389 еур)
21,706 ден. (350 еур)
Студио за 2 лица (Термин 17.08 - 24.08.2019) 15,190 ден. (245 еур)
13,671 ден. (221 еур)
Апартман за 4 лица (Термин 17.08 - 24.08.2019) 22,010 ден. (355 еур)
19,809 ден. (320 еур)
Доплата за повратен билет 3,720 ден. (60 еур)
3,348 ден. (54 еур)
Доплата за повратен билет за дете од 2-10 год. 3,100 ден. (50 еур)
2,790 ден. (45 еур)

*Цената се однесува за наем на целото сместување

*Доплата за повратен билет (превоз): 54 евра за возрасен; 45 евра за дете од 2-10 години.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.07.2019 до 24.08.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Бест Травел за да го резервирате вашиот термин за патување 
 • Доплата за повратен билет (превоз):
 • Превоз за возрасен - 54  евра 
 • Превоз за дете од 2-10 год. -  45 евра
 • Сите доплати се вршат со купување на купон за соодветната опција
 • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат околу 12:00 часот (локално време)
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот
 • Во студио, дозволено сместување согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
 • Деца од 0 -  2 год. - бесплатно сместување и превоз
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Ксамил е мало крајбрежно селце во јужна Албанија, спротивно од северниот крај каде што се наоѓа грчкиот остров Крф. Еден од најфрекфентните дестинации од крајбрежните ресорти, лоциран јужно од Саранда на патот Бутринт. Најголема атракција во Ксамил се рестораните кои се наоѓаат на самите плажи кои во изобилие нудат свежа морска храна. Плажите во Ксамил се мали, но се неверојтно чисти бидејќи морските струи кружат околу соседниот Канал на островот Крф. Крабрежјето на прекрасниот Ксамил нуди оргнизирана прошетка со брод до островот Крф.

Вила Џулиано се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Ксамил. Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни, купатила, ТВ и клима.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.