Лето во Ксамил, Албанија (15.06 - 06.07.2019)! 10% попуст на пакет аранжман од 7 ноќевања во сместување и термин по избор + вклучен превоз во Вила Џулиано со Т.А. Бест Травел

Цена од

6082 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

6758 ден.

Попуст

10%

Заштеда

676 ден.

Купени: 2

 • ул. Битпазарска бр.38 Скопје

  Одведи ме таму

  02 3133 378; 071 221 068

  info@besttravel.mk

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевањa во сместување и термин по избор + вклучен превоз

Опции на понудата:

Студио за 2 лица (Термин 15.06 - 22.06.2019) 6,758 ден. (109 еур)
6,082 ден. (98 еур)
Апартман за 4 лица (Термин 15.06 - 22.06.2019) 6,758 ден. (109 еур)
6,082 ден. (98 еур)
Студио за 2 лица (Термин 22.06 - 29.06.2019) 7,750 ден. (125 еур)
6,975 ден. (113 еур)
Апартман за 4 лица (Термин 22.06 - 29.06.2019) 7,750 ден. (125 еур)
6,975 ден. (113 еур)
Студио за 2 лица (Термин 29.06 - 06.07.2019) 8,990 ден. (145 еур)
8,091 ден. (131 еур)
Апартман за 4 лица (Термин 29.06 - 06.07.2019) 8,990 ден. (145 еур)
8,091 ден. (131 еур)

Во понудата е вклучено

 • 7 ноќевања во Вила Џулиано
 • Повратен превоз со комбе
 • Користење на клима уред во вилата

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.05.2019 до 06.07.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот задолжително јавете се во ТА Бест Травел за да го резервирате вашиот термин за патување 
 • Сите доплати се вршат со купување на купон за соодветната опција
 • Вклучен превоз со комбе од ТА Бест Травел
 • Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат околу 12:00 часот (локално време)
 • Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот
 • Во студио, дозволено сместување согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
 • Деца од 0 -  2 год. - бесплатно сместување и превоз
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Ксамил е мало крајбрежно селце во јужна Албанија, спротивно од северниот крај каде што се наоѓа грчкиот остров Крф. Еден од најфрекфентните дестинации од крајбрежните ресорти, лоциран јужно од Саранда на патот Бутринт. Најголема атракција во Ксамил се рестораните кои се наоѓаат на самите плажи кои во изобилие нудат свежа морска храна. Плажите во Ксамил се мали, но се неверојтно чисти бидејќи морските струи кружат околу соседниот Канал на островот Крф. Крабрежјето на прекрасниот Ксамил нуди оргнизирана прошетка со брод до островот Крф.

Вила Џулиано се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Ксамил. Вилата располага со двокреветни, трокреветни и четирикреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни, купатила, ТВ и клима.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.