Early Booking во Пефкохори (25.08-29.09.2018)! 7 ноќевања во Вила Elektra за термин по избор + вклучен автобуски превоз

РАСПРОДАДЕНО

Early Booking во Пефкохори (25.08-29.09.2018)! 7 ноќевања во Вила Elektra за термин по избор + вклучен автобуски превоз

Цена

4,960 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

4,960 ден..

Попуст

0%

Заштеда

0 ден..

Купени : 2

 • Лермонтова 3/6, Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 338 383

 • travel@grouper.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 09:00 - 17:00

Добивате

Понудата е по лице и вклучува 7 ноќевања во Вила Elektra, Пефкохори во сместување и термин по избор:

Студио за 2 лица:

 • Термин (25.08-01.09.2018), цена: 9920 ден. (160 еур.)
 • Термин (01.09-08.09.2018), цена: 8060 ден. (130 еур.)
 • Термин (08.09-15.09.2018), цена: 7440 ден. (120 еур.)
 • Термин (15.09-22.09.2018), цена: 6200 ден. (100 еур.)
 • Термин (22.09-29.09.2018), цена: 4960 ден. (80 еур.)

Студио за 3 лица:

 • Термин (25.08-01.09.2018), цена: 11 160 ден. (180 еур.)
 • Термин (01.09-08.09.2018), цена: 9610 ден. (155 еур.)
 • Термин (08.09-15.09.2018), цена: 8990 ден. (145 еур.)
 • Термин (15.09-22.09.2018), цена: 7440 ден. (120 еур.)
 • Термин (22.09-29.09.2018), цена: 5580 ден. (90 еур.)

Доплата за автобуски превоз:

 • За дете до 11.99 год., цена: 1240 ден. (20 еур.)
 • За возрасен, цена: 2170 ден. (35 еур.)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.08.2018 до 29.09.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да направите предрезервација во агенцијата
 • По купувањето на купонот потребно да се јавите во агенцијата да ја потврдите резервацијата
 • Во студио/апартман дозволено е сместување на лица согласно предвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител, со одобрение од сопственикот на објектот.
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на апартманите е до 10 часот по локално време
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања СО вклучен автобуски превоз.
 • Сместувањето е во студио за 2 или 3 лица
 • За 3то и 4то лице сместувањето е бесплатно, доплата само за автобуски превоз
 • За дете до 1.99 години сместувањето и автобускиот превоз се бесплатни 
 • Доплата за превоз:
 • Автобуски превоз за дете 02-11.99 год - 1240 ден. (20 еур.)
 • Автобуски превоз за возрасно лице - 2170 ден. (35 еур.)
 • Сите доплати се прават со купување на купон од соодветната опција
 • Во цената не е вклучено:
 • Доплата за такса за престој во зависност од бројот на ноќевања и категоријата на сместување (се плаќа директно во хотелот)
 • За ова патување потребен е валиден биометриски пасош и бел лист (виза не е потребна). Минимум важност на пасошот 90 дена
 • Доколку не ги искористите купоните во предвидениот рок истите ја губат својата промотивна вредност и средствата не може да се рефундираат

Опис

Вила Електра е лоцирана во мирниот дел на Пефкохори (веднаш до црквата) во непосредна близина на центарот и одалечена на 250м. од плажа. Вилата располага со 1/2 и 1/3 студиа на приземје и прв спрат. Сите студиа се опремени со 2 единиечни кревети, 3 единечни кревети или 1 брачен + 1 единечен, комплетно опремена кујна, купатило, ТВ, клима уред (вклучен во цената) и пространи тераси. На самиот влез во вилата има рецепција и мал лоби бар. Во вилата има и WiFi интернет.

 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ