Посетете го прекрасниот Белград во 2019 година! До 30% попуст на едно или две ноќевања со појадок за две лица во Villa Forever

Цена од

3100 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4030 ден.

Попуст

23%

Заштеда

930 ден.
 • Maršala Birjuzova 44

  Одведи ме таму

  +381 11 32 82 781; +381 60 32 82 781

  info@villa-forever.com

Добивате

Пакет аранжман за две лица:

Опции на понудата:

Едно ноќевање со појадок за две лица 4,030 ден. (65 еур)
3,100 ден. (50 еур)
Две ноќевања со појадок за две лица 8,060 ден. (130 еур)
5,642 ден. (91 еур)

Во понудата е вклучено:

 • Бесплатно WiFi
 • Бесплатен пијалок за добредојде во хотелот

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.01.2019 до 29.12.2019
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од вилата со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Задолжително приложување на отпечатен ваучер на рецепција при пристигнувањето во вилата
 • Во цената не е вклучена туристичка такса која изнесува 1.4 евра по лице од ден (доплата на лице место)
 • Во хотелот не се дозволени миленици.
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • Можете да купите повеќе купони и да ги комбинирате за повеќе ноќевања.
 • Доколку не го искористите купонот до предвидениот рок, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат.

Опис

Villa FOREVER е лоцирана на крстосниците на урбаниот и комерцијалниот центар на градот, брегот на реката Сава како и културолошките и историските делови на градот.

Villa FOREVER е одличен избор за бизнис посета или пак за туристичко уживање и доживување на Белград. Оваа вила ќе Ви овозможи удобен и пријатен престој со своите 14 елеганти и комфорни соби. Секоја од нив е опремена со клима уред, мини бар, бесплатен интернет (Wi-Fi), плазма телевизор, и модерно опремена бања.

Покрај ова, на посетителите им е достапен бар, перална, љубезен и услужлив персонал, превоз од аеродромот "Nikola Tesla". Паркингот во склоп на вилата се доплаќа 12,5 евра дневно.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.