Дестинација Македонија! Уживајте во луксузен амбиент во Охрид (16.10-30.11.2019)! До 41% попуст на ноќевање за две или три лица по избор во Villa Kotlar

img

Цена од

990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1500 ден.

Попуст

34%

Заштеда

510 ден.

Преостанато време

Купени: 4

 • Бистрица бр.21, Охрид

  Одведи ме таму

  075371371

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за 2 лица во двокреветна соба 1,500 ден. (24 еур)
990 ден. (16 еур)
Ноќевање за 2/3 лица во трокреветна соба 1,850 ден. (30 еур)
1,100 ден. (18 еур)

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.10.2019 до 30.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби директно во хотелот
 • По купување на купонот потребно е да ја потврдите резервацијата
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 купони

Одберете Тим Билдинг патување во Дестинација Македонија! Пополнете ја оваа ФОРМА и ние ќе ви ја испратиме најдобрата понуда!

Потребна ви е фактура? Нема проблем. Има 2 начини.

 • Купете ги купоните со картичката од вашата фирма и пишете ни на invoicing@grouper.mk
 • Сакате да платите преку e-banking? Побарајте про-фактура на invoicing@grouper.mk
 • Во маилот навете ги следните податоци: име и адреса на вашата команија, корисничко име на Grouper профилот, линк од зделката и број на купони.

Опис

Villa Kotlar

Сместена во Охрид, Вила Котлар нуди сместување на плажа на 1,5 км од Лабино плажа и нуди разни објекти, како што се сезонски отворен базен, градина и тераса. Имотот е близу до неколку добро познати атракции, 1,8 км од пристаништето Охрид, 2 км од црквата Свети Јован во Канео и 1,1 км од Горна порта. Хотелот располага со семејни соби.

Популарни места за интереси во близина на хотелот вклучуваат ранохристијанска базилика, плажа Сараиште и плажа Потпеш.

Grouper интересни факти за Охрид

 • Охрид е наречен Ерусалим на Балканот.
 • Има 365 цркви, за секој ден од годината по една.
 • Охрид во антиката бил познат како „Лихнидос“ што значи „град на светлината, односно скапоцен камен што произведува светлина“
 • Охридското Езеро во Македонија е едно од најдлабоките езера во Европа.
 • Проценето дека е старо над четири милиони години, исто така е и најстарото езеро на континентот.
 • Охридското Езеро има околу 200 видови риби, а многу од нив не можат да се најдат на кое било друго место во светот.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.